KDO JSME


Společnost Frey Consulting, s.r.o. je personální a marketingová agentura zaměřená na online komunikaci a sociální sítě. Tvoří jí tým 11 specialistů na HR marketing, social recruitment, obsahový marketing, online projekty a sociální sítě. Staráme se o nábory pro naše klienty a podporujeme jejich značky na trhu.


Na základě povolení Generálního ředitelství Úřadu práce ČR Č.j.: UPCR-2016/136620/5 provádíme vyhledávání zaměstnání pro fyzické osoby, která se o práci ucházejí, a vyhledávání zaměstnanců pro zaměstnavatele, kteří hledají nové pracovní síly, a poradenskou a informační činnost v oblasti pracovních příležitostí.  


Společnost FREY CONSULTING vznikla v roce 2009 z potřeby dalšího rozvoje a rozšíření služeb  poradenské firmy PhDr.Petr Frey-Consulting. Ta působila na českém trhu od roku 2004 a stala se známou především díky svému zaměření na aplikaci nových trendů do marketingové praxe. Zakladatelem společnosti je PhDr.Petr Frey, který působí jako hlavní HR marketingový konzultant, stratég a lektor. Je také autorem publikací o marketingu a koordinátorem projektových týmů. 

NABÍZÍME OUTSOURCING SPECIALISTŮ  HR MARKETINGU DO FIREM 

Petr

Frey

jednatel a zakladatel společnosti

PhDr.Petr Frey, MBA je uznávaným firemním poradcem a koučem, který se specializuje zejména na HR marketing a Social recruitment. Je autorem úspěšných publikací (Management Press 2005, 2008, 2011). Je držitelem speciálního ocenění od České marketingové společnosti. Pracoval v manažerských pozicích několika nadnárodních komunikačních skupin (BBDO worldwide, Lowe GGK, Draft worldwide, FCB) a pro řadu významných značek: Citroen, Electrolux Professional, Nestlé, Pepsi, T- Mobile, Sazka, Vitar, Walmark, RE/MAX ČR, RESERVED, Ryor, ZOO Jihlava, NEKO klima, Hranipex, JIPOCAR a další. Připravuje také firemní kurzy pro HR pracovníky. Na síti LinkedIn spravuje jednu z největších českých marketingových komunit-Nové trendy v marketingu. V současné době pomáhá firmám v oblastech:

  • Budování značky zaměstnavatele
  • Moderní náborová řešení a kampaně
  • Talent management
  • Online PR, komunikace na sociálních sítích, firemní blogy
  • Motivace zaměstnanců a motivační programy
  • Tvorba a zavádění firemní kultury
  • Interní komunikace a podnikové sociální sítě
  • Vzdělávání zaměstnanců a firemní e-learningová řešení